ŽÍT S CHUTÍ

Každý den nám přináší nové výzvy, radosti a někdy také zklamání. Chiquita vám pomůže a poradí, jak se nenechat odradit drobnými neúspěchy nebo starostmi a „Žít s chutí“. Ve spolupráci s psycholožkou Martou Boučkovou pro vás Chiquita připravila psychologický test, řadu tipů a rad, jak se cítit dobře, být usměvavá a spokojená.

Ať děláme cokoli, vždy nás ovlivňuje naše vnitřní rozpoložení, náš vnitřní pocit. Každá z nás to jistě zná. Cítíme-li se špatně nedokáže nám náladu spravit ani lichotka od partnera, hřejivé sluníčko ani báječný oběd. Na okolí se mračíme a na všem hledáme jen chyby.

Málokterá z nás si však přizná, že za naši mizernou náladu nemůže kolega, který se na nás od rána mračí nebo partner, se kterým jsme se ráno pohádaly. Jsme to vždy jen my samy. Chiquita proto radí: začněte sama u sebe a „Mějte se ráda“.

Když se vám to podaří, budete-li zdravě sebevědomá a spokojená sama se sebou, dobrou náladu vám nikdo a nic jen tak nezkazí. Jak toho dosáhnout? Cesta to není jednoduchá, ale o to sladší je ovoce úspěchu. Chiquita vám pomůže a dobře vás naladí. Poradí vám jak se cítit lépe a mít úsměv na tváři. Ocení to i lidé ve vašem okolí a věřte, vyřeší se tím i mnoho problémů. Nevěříte? Pojďte to zkusit.

RADY A TIPY CHIQUITY

Pro letošní rok jsme Vám z našich stránek vybrali ty nejlepší rady a tipy. Uspořádejte si veselý banánový večírek, dbejte při tom na své dobré zdraví, prozkoumejte vliv barev na náš život a udělejte si krásné zkrášlující odpoledne!

ZÁŘIVÁ DOVOLENÁ S CHIQUITOU

Dovolená. Slovo, které vyloudí úsměv na tváři každého z nás. Ale ruku na srdce. Znamená pro nás dovolená vždy odpočinek, pohodu a úsměv? Důležité je uvědomit si, že kouzlo je v jednoduchosti. A jak na to?