Zdravé hubnutí

Rádi bychom Vám dali zdravý zázrak na hubnutí , ale neexistuje. Ale co tak zkombinovat zdravé a účinné hubnutí? Vždyť je to ideální kombinace na hubnutí bez jojo efektu? Sice otřepané, ale účinné – pokud víte jak na to !! !

Zní to až příliš jednoduše ale je to tak. Zkombinujte zdravé a účinné hubnutí a nejenže zhubnete, ale váhu si i natrvalo udržíte. Navíc pomůžete i Vašemu tělu dostat se do lepší kondice. Pokud zhubnete zdravě a účinně, tak kromě úbytku váhy se Vaše tělo bude lépe cítit a podvědomě to budete vnímat jako velmi prospěšné. Proto automaticky budete pokračovat ve zdravém životním stylu, který si časem zamilujete.

Hubnutí zdravě a účinně – co to vlastně znamená? Budu muset jíst jen klíčky a jáhly a cvičit 67 krát v týdnu? Ne – jde jen o změnu návyků a dodržení pravidel! Tak jaké je vlastně to zdravé a jaké účinné hubnutí ?

Zdravé hubnutí – hubnutí zdravě ve zkratce
Zdravé hubnutí je takové hubnutí, když Vašemu tělu dodáte to, co potřebuje a ono hubne. Zní to jednoduše, že? Ale ve skutečnosti je to o něco těžší. Podívejme se ve zkratce na to, co naše tělo potřebuje pro správné fungování a hubnutí.

V první řadě zdravé hubnutí začíná zlepšeným pitným režimem, čímž pomůžete tělu zbavit se odpadních látek (zhubnete první kila). Pokud chcete zdravě zhubnout, vypijte denně alespoň 2 litry tekutin – vynechejte slazené nápoje. Káva, alkohol, mléko, … se nepočítají. Je důležité přijímat dostatek živin a antioxidantů – pomůžete organismu při regeneraci a obnově buněk, a tím zlepšíte vitalitu svého těla.

Pokud chcete zdravě zhubnout, resp. pokud chcete absolvovat zdravé hubnutí, měli byste sníst denně takové množství vitamínů, které odpovídá 5 kouskem zeleniny nebo ovoce – ale pozor na kalorie. Uznávám, není to jednoduché ale zdraví je priorita. Můžete si pomoci kvalitními doplňky stravy. Ale ani s doplňky stravy to nepřehánějte. Pomoci Vám může vzorový “ jídelníček na hubnutí “

Woman measuring her slim body isolated on white

Jezte dostatek bílkovin – nejlepší rostlinných.
Zkuste denně sníst alespoň 1 – 1,5 gramu bílkovin na kilogram Vaší hmotnosti. Pokud Vážíte 80 kilo, zkuste denně sníst alespoň 80 gramů bílkovin. Zdravé hubnutí, resp. zdravě zhubnout znamená, že do svého denního režimu zařadíte i pohyb – optimálně 3 krát v týdnu alespoň po 45 minut.

Shrnutí – zdravé hubnutí znamená, že po jeho absolvování bude Vaše tělo nejen hubenější ale i zdravější. Není to nejlehčí ale dá se zdravě zhubnout. Pokud si nevíte s hubnutím rady, přečtěte si naše další informace.

Zařadit všechny tyto principy do svého stravování Vám může přijít jako těžké, ale dá se to zvládnout – to je ta dobrá zpráva. Ta horší je, že jsme v těchto bodech shrnuli jen základy – bude toho ještě víc. A ta nejlepší zpráva je, že i tak to zvládneme !!!

Účinné hubnutí
2-5 kilo měsíčně. To znamená účinné hubnutí. Pokud zhubnete víc, pravděpodobně to bude ze svalů, což už neznamená účinné hubnutí. Proč? Pokud Vám ubývají výrazněji svaly, znamená to, že se Vám zpomalí metabolismus. To později způsobí, že budete náchylný k opětovnému přibírání.

Znamená jíst pravidelně a hubnout. Nepravidelná strava nebo hladovění výrazně zpomaluje metabolismus.
Účinné hubnutí dále znamená vytvoření si správných návyků (zvyků) v oblasti zdravého životního stylu. Zvyk je železná košile – ať už je dobrý nebo špatný. Proto pouze pokud zkombinujete účinné a zdravé hubnutí, tak natrvalo zhubnete.

zdravé hubnutí – jablko a metr
Najděte si pár minut, všechny podrobné informace o hubnutí, chybách při hubnutí, správném postupu, najdete na této stránce. Aby Vaše hubnutí bylo opravdu zdravé hubnutí, protože jen tak můžete dosáhnout pěknou postavu bez jojo efektu. A to chce většina lidí s nadváhou. Začněte hubnout zdravě ještě dnes!

Určitě i vy chcete zhubnout účinně a zdravě
Abychom nezůstali pouze u teoretických frázích, viz „jídelníček na hubnutí“ a to bude i v našem Rychlokurzu hubnutí. Inspirujte se jídly v něm a nezapomeňte, že neexistuje univerzální jídelníček pro každého – je třeba si ho upravit!

Jídelníček na hubnutí

Comments are closed.