Zatočíme s obezitou

V České republice se s obezitou potýká 21% dospělých lidí, což není pro vyspělou zemi zrovna nízké číslo. Řešení obezity jsou mnohá, často však mnozí nevydrží či selžou z důvodu nedostatku podporu. Právě tu a ještě mnohem více můžeme ale najít například v dietických centrech NATURHOUSE, která jsou rozšířena po celém světě – a nemálo jich nalezneme i v České republice.
Do dietických center NATURHOUSE v podstatě docházíme ke svému výživovému poradci, který během našich sezení prozkoumá náš zdravotní stav, určí příčiny a navrhne jídelníček šitý na míru právě pro nás. A to je důležité, protože univerzální jídelníčky z časopisů opravdu jen tak někomu nevyhovují – každý máme totiž jiné potřeby a tělesné dispozice.

Hubneme s NATURHOUSE

Nespornou výhodou NATURHOUSE je výživové poradenství zdarma, které lze objednat i pomocí jednoduchého online formuláře. Za konzultace včetně vypracování dietního plánu vůbec nic neplatíme, předpokladem je však i využití produktů této značky. Ty jsou navrženy špičkovými odborníky a jejich použití nám bude důkladně vysvětleno jedině pracovníky NATURHOUSE.

Do těchto dietických center na konzultace nedocházíme jen kvůli sestavením plánů a naším cílem není jen jídelníček na hubnutí Učíme se – jak správně a jak často jíst, jak dosáhnout kondice a jak svému tělu přizpůsobit vhodný pitný režim. Naši výživoví poradci v NATURHOUSE nám dokazují, že všichni nejsme stejní a že pro nás všechny neplatí stejná klišé, o kterých se můžeme dočíst v různých příručkách.

 

Když to zvládli jiní, zvládneme to také

NATURHOUSE zkušenosti svých klientů zveřejňuje na webových stránkách, mimo to si ale spoustu pochvalných recenzí můžeme přečíst i na internetových diskuzích a fórech. Krom toho, že zaujmou a povzbudí, mnohdy nám právě zkušenosti jiných dodávají sílu a sebedůvěru k tomu, abychom to zkusili – a zvládli – také.

Comments are closed.