NÁLADA

VAŠE DENNÍ DÁVKA SLUNCE

Ráno zvoní budík. Otevřete oči, venku tma a vy víte, že jako každý rok po létě přišel podzim. Dny se krátí a v duši ubývá úsměvů a sluníčka. Také se Vám to nelíbí? Chiquita vám ukáže jak účinně bojovat proti šedivým podzimním chmurám.

Zasněte se. Jak by to bylo krásné, kdyby sluníčko svítilo po celý rok. Hřálo by Vás svými paprsky kdykoli byste si vzpomněli. Nebudeme vás již déle napínat. Nemusíte již o svém slunci jen snít. Chiquita vám společně se Zapálenou kuchařkou Lenkou Požárovou rozzáří podzimní dny. Jak? Všichni víme, že Chiquita není jen obyčejný banán.

 

Vzpomínka na tuto žlutou pochoutku vykouzlí úsměv na tváří každému z nás. Jen si vzpomeňte. S banánem se jako mávnutím kouzelného proutku v očích vašich dětí proměníte v neohroženého Jamese Bonda. Uklouznutí na slupce od banánu zná z filmů Charlie Chaplina nejeden dospělí a jak příjemně se u nich vždy uvolníte a zasmějete.

 

Přišla na to i Zapálená kuchařka Lenka Požárová, která říká „Ještě se mi nestalo, že by se mnou nějaká ingredience tak urputně a tajemně komunikovala, banán mi nedal spát a objevoval se v mých snech.“ Tak začala spolupráce Chiquity a Lenky Požárové na jejímž konci je zaručený „lék“ na vaše podzimní chmury. Originální banánová kuchařka a Chiquita jako vaše žluté podzimní sluníčko, které přináší několik rad jak zatočit s šedí podzimních dnů.